top of page

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie / Toruń

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie / Toruń
Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie / Toruń

Čas a místo

31. 10. 2024 19:30

Toruń, Jordanki, 87-100 Toruń, Polska

O události

Dlaczego warto zobaczyć ten koncert? 

 1. Posłuchasz przebojów Nirvany w wykonaniu potężnego zespołu rockowego wraz z orkiestrą symfoniczną na żywo
 2.  Będziesz mógł zaśpiewać "Come As You Are" razem z pełną salą 
 3. Spędzisz niezapomniane półtorej godziny w nirwanie

GŁOS POKOLENIA W POŁĄCZENIU Z NIEZMIENNĄ KLASYKĄ Zespół Nirvana zakończył karierę twórczą w 1994 roku. Nigdy nie mieliśmy okazji usłyszeć, jak cudownie łączą się ich piosenki z symfonią. Zapragniesz zaśpiewać swój ulubiony utwór zespołu, gdy poznasz początek swojej ulubionej piosenki z pierwszym "akcentem" smyczków. Różnorodność partii symfonicznych i rockowe brzmienie gitary Kurta tworzą symbiozę, jakby zostały stworzone dla siebie. Jednak projekt Nirvana Symfonicznie po raz pierwszy w historii daje nam możliwość tak unikatowego doświadczenia! Brudne gitary, garażowe brzmienie zespołu rockowego i akademicka dokładność orkiestry tworzą wyjątkową atmosferę, która pozostanie w pamięci na długo!

Nirvana Symfonicznie w krótkim czasie stał się jednym z największych projektów w Polsce: zabrzmi on w Netto Arenie, która mieści ponad 7000 osób, a wiosenna trasa będzie się składać z 20 koncertów.

Na tym koncercie pojawią się nie tylko największe hity Nirvany, takie jak "Smells Like Teen Spirit", "Come As You Are", "Rape Me” czy "In Bloom”. Będzie też wiele muzycznych niespodzianek.

Chcesz zostać częścią tego wydarzenia i zapamiętać wieczór na całe życie? Zwróć uwagę na billboardy w swoim mieście i kup bilety z wyprzedzeniem, ponieważ SOLD OUT zawsze przychodzi niespodziewanie.

Kup Bilety bez prowizji tu, na stronie organizatora Piosenka Plus sp. z o.o.

Vstupenky

 • Kat. 1

  149,00 PLN

  Sleva

 • Kat. 2

  129,00 PLN

  Sleva

Sdílet událost

bottom of page