top of page
Muzyka Zespołu QUEEN Symfonicznie / Częstochowa
Muzyka Zespołu QUEEN Symfonicznie / Częstochowa

sáb, 02 de dic

|

Filharmonia Częstochowska

Muzyka Zespołu QUEEN Symfonicznie / Częstochowa

Регистрация закрыта
Смотреть другие события

Horario y ubicación

02 de dic de 2023, 7:30 p. m.

Filharmonia Częstochowska, Tomasza Wilsona 16, 42-202 Częstochowa, Poland

Acerca del evento

QUEEN SYMFONICZNIE powraca do CZĘSTOCHOWY – Filharmonia Częstochowska – 2 grudnia 2023!

2 grudnia 2023 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Częstochowy! Po rocznej przerwie zespół wystąpi w Filharmonii Częstochowskiej przy ul.Wilsona 16. Repertuar klasyków rocka nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom. Na sezon 2023/2024 zespół przygotował kolejne nowości w liście utworów. Zapraszamy w sobotę 2 grudnia 2023. Początek koncertu o 19:30

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od ponad 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 350 dotychczasowych koncertach pojawiło się ponad 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty, Sebastiana Machalskiego, wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Compartir este evento

bottom of page