top of page
Scorpion's Songs Symphonic / Poznań
Scorpion's Songs Symphonic / Poznań

dom, 03 de sept

|

Aula UAM

Scorpion's Songs Symphonic / Poznań

Регистрация закрыта
Смотреть другие события

Horario y ubicación

03 de sept de 2023, 4:30 p. m.

Aula UAM, Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań, Polska

Acerca del evento

Black Week! 10 zł rabat na wszystkie bilety z kodem BLACK10 do końca listopada!

Fani w Niemczech, Austrii, Polsce, Czechach, na Słowacji i Ukrainie będą mieli możliwość zobaczyć jeszcze raz na żywo perkusistę-legendę. To na dodatek sensacja z wyjątkową muzyką na żywo – jeszcze nigdy nie wykonywano w takiej formie muzyki zespołu Scorpions bo właśnie z orkiestrowym brzmieniem. Piosenki w takiej wersji to w Europie wyjątkowy i niepowtarzalny program, który będzie towarzyszył tej trasie koncertowej, na której muzyka będzie wykonywana wyłącznie na żywo!

Ponad 1,5 roku trwały przygotowania do aranżacji każdego hitu Scorpions na wszystkie instrumenty orkiestrowe. Większość hitów jest autorstwa Hermana Rarebella. Na czele z utworem: „Rock You Like A Hurricaine”. Ta 70-letnia rockowa legenda opowie na scenie również anegdoty jednej z gwiazd rocka. Zdradzi jak wyglądały imprezy po występach albo jak w 1991 roku szalał Kreml razem z Michaiłem Gorbaczowem gdy zabrzmiały dźwięki „Wind Of Change”, krótko przed upadkiem Związku Radzieckiego. W niejednej eleganckiej hali koncertowej zadrżą ściany gdy podwójne uderzenie basa Hermana Rarebellsa zabrzmi w Gewandhaus Leipzig lub w ICE Kraków.

Na trasie koncertowej ważnym punktem będzie również Saarbrücken. Herman Rarebell urodził się wszakże 18.11.1949r. w Kraju Saary – Saarland jako prawdziwy skorpion właśnie.

Herman Rarebell jest przekonany, że wspólnie z Toby Thalhammerem (Piosenka Plus Sp. z o.o.), który jest odpowiedzialny za trasę koncertową i całą koncepcję będzie to wielkie muzyczne przeżycie, które łączy muzykę i granice państw w sposób jakże melodyjny i niepowtarzalny.

Entradas

 • Kat. 1

  PLN 149,00
  Entradas agotadas
 • Kat. 2

  PLN 134,00
  Entradas agotadas
 • Kat. 3

  PLN 119,00
  Venta finalizada

Compartir este evento

bottom of page