top of page

Tribute to ADELE / Gdańsk

Tribute to ADELE  / Gdańsk
Tribute to ADELE  / Gdańsk

Horario y ubicación

07 de nov de 2024, 8:00 p. m.

Filharmonia Bałtycka, Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk, Polska

Acerca del evento

"Masz cudowny głos", powiedziała sama światowa gwiazda Adele, spotykając się osobiście z Stacey Lee w brytyjskim programie telewizyjnym "Adele At The BBC". Stacey Lee zrobiła wrażenie na Adele i publiczności, jej brzmienie głosu było oszałamiająco podobne do słynnej wokalistki zasiadającej w jury! Obydwie posiadały ten sam lokalny akcent, ponieważ obie dorastały zaledwie kilka metrów od siebie w Tottenhamie, na północnym Londynie!

To będzie najszczerszy i najserdeczniejszy hołd dla niesamowitej wokalistki Adele. Stacey Lee do Polski przyjedzie wraz ze swoją Londyńską grupą najlepszych muzyków - "Someone Like Them”, która swoją karierą muzyczną zapracowała na własne, niepowtarzalne show!

Dotychczasowa droga Adele uczyniła ją największą gwiazdą na planecie! Z internetowej blogerki tworzącej swoje materiały w piwnicy, stała się rekordzistką sprzedaży płyt na całym świecie! Jej albumy sprzedały się w ilości 100 milionów egzemplarzy na całym świecie, a ta liczba ta dotychczas była zarezerwowana głownie dla muzycznych legend z 50-letnimi karierami. Show Stacey Lee poświęcone Adele przenosi nas w podróż przez jej życie muzyczne i osobiste, odkrywając dla nas emocje w subtelnych tekstach Adele. Nie zabraknie żadnego światowego hitu: "Chasing Pavements", "Make You Feel My Love", "Rolling In The Deep", "Someone Like You", "Set Fire To The Rain", "Rumour Has It", "Skyfall" z Jamesa Bonda i oczywiście "Hello"... To Stacey Lee, która po raz pierwszy i jedyny przyjedzie do Polski z jej Londońskim hołdem dla Adele!

Compartir este evento

bottom of page