top of page
Tribute to ADELE / Rybnik
Tribute to ADELE / Rybnik

sáb, 03 de feb

|

Rybnik

Tribute to ADELE / Rybnik

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Horario y ubicación

03 de feb de 2024, 7:30 p. m.

Rybnik, im. Kazimierza Kutza, plac Teatralny 1/1, 44-200 Rybnik, Polska

Acerca del evento

"Masz cudowny głos", powiedziała sama światowa gwiazda Adele, spotykając się osobiście z Stacey Lee w brytyjskim programie telewizyjnym "Adele At The BBC". Stacey Lee zrobiła wrażenie na Adele i publiczności, jej brzmienie głosu było oszałamiająco podobne do słynnej wokalistki zasiadającej w jury! Obydwie posiadały ten sam lokalny akcent, ponieważ obie dorastały zaledwie kilka metrów od siebie w Tottenhamie, na północnym Londynie!

To będzie najszczerszy i najserdeczniejszy hołd dla niesamowitej wokalistki Adele. Stacey Lee do Polski przyjedzie wraz ze swoją Londyńską grupą najlepszych muzyków - "Someone Like Them”, która swoją karierą muzyczną zapracowała na własne, niepowtarzalne show!

Dotychczasowa droga Adele uczyniła ją największą gwiazdą na planecie! Z internetowej blogerki tworzącej swoje materiały w piwnicy, stała się rekordzistką sprzedaży płyt na całym świecie! Jej albumy sprzedały się w ilości 100 milionów egzemplarzy na całym świecie, a ta liczba ta dotychczas była zarezerwowana głownie dla muzycznych legend z 50-letnimi karierami. Show Stacey Lee poświęcone Adele przenosi nas w podróż przez jej życie muzyczne i osobiste, odkrywając dla nas emocje w subtelnych tekstach Adele. Nie zabraknie żadnego światowego hitu: "Chasing Pavements", "Make You Feel My Love", "Rolling In The Deep", "Someone Like You", "Set Fire To The Rain", "Rumour Has It", "Skyfall" z Jamesa Bonda i oczywiście "Hello"... To Stacey Lee, która po raz pierwszy i jedyny przyjedzie do Polski z jej Londońskim hołdem dla Adele!

To już 3 lutego 2024 w Teatrze Ziemi Rybnickiej o godzinie 19:30. Bilety dostępne bezpośrednio u organizatora na www.piosenka-plus.com oraz w kasie Teatr Ziemi Rybnickiej.

Entradas

 • kat.1

  PLN 149,00
  Venta finalizada
 • kat.2

  PLN 139,00
  Venta finalizada
 • kat.3

  PLN 129,00
  Venta finalizada

Compartir este evento

bottom of page