top of page
Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie / Gorzów Wielkopolski
Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie / Gorzów Wielkopolski

Sa., 31. Mai

|

new MCK Gorzów

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie / Gorzów Wielkopolski

Użyj kodu ‘LUBIEKURTA25’ aby uzyskać 25% zniżki

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Zeit & Ort

31. Mai 2025, 00:00

new MCK Gorzów, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Poland

Über die Veranstaltung

Gorzów Wielkopolski będzie mieć nowe Centrum Kultury w 2025 roku. My jako "Nirvana Symfonicznie" chcemy być jednym z pierwszych koncertów w tym nowo wybudowanym Centrum Kultury. W związku z tym przekładamy koncert "Muzyka zespołu Nirvana Symfonicznie" zaplanowany na 17.8.2024 r. w Amfiteatrze na nowy termin w 2025 roku w nowo powstającym Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim. Wszystkie bilety, bez względu na to, kiedy zostały zakupione, zachowują  swoją ważność. Gdy tylko potwierdzi się dokładny plan miejsc siedzących i zakończenie budowy, automatycznie otrzymasz nowe bilety z biura rezerwacji. Nie musisz się o nic martwić. Na dzień dzisiejszy zakładamy, że oficjalny termin zakończenia budowy zostanie potwierdzony do końca roku. Dopiero wtedy będziemy mogli ogłosić dokładną datę nowego koncertu. "Nirvana Symfonicznie" który będzie jednym z pierwszych koncertów.

Oczywiście masz również możliwość zwrotu biletu i otrzymania zwrotu pieniędzy. Prosimy o kontakt z biurem rezerwacji, w którym zakupiono bilet. Prawdopodobnie jednak nie będziecie mieli możliwości zakupu ponownie biletu na koncert Nirvana Symfonicznie w nowym MCK, ponieważ bilety są już wyprzedane na dzień dzisiejszy, ze względu na ograniczoną ilość miejsc w MCK. Do sprzedaży wrócą tylko te bilety które zostaną zwrócone.

Przepraszamy za możliwe utrudniające okoliczności, ale mamy nadzieję, że złożymy atrakcyjną ofertę przenosząc ją do centrum kultury, które obecnie znajduje się w budowie. Skontaktujemy się więc z Tobą, powiadomimy o nowej dacie koncertu i podziękujemy Ci za lojalność. Z pewnością będzie to wspaniały koncert w nowej sali.

Pozdrawiam Nirvana Symfomicznie Piosenka Plus

---

MUZYKA ZESPOŁU NIRVANA Z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ. WYDARZENIE, KTÓREGO JESZCZE NIE BYŁO W HISTORII.

Dlaczego warto zobaczyć ten koncert?

1. Posłuchasz przebojów Nirvany w wykonaniu potężnego zespołu rockowego wraz z orkiestrą symfoniczną na żywo.

2. Będziesz mógł zaśpiewać "Come As You Are" razem z pełną salą.

3. Spędzisz niezapomniane półtorej godziny w nirwanie.

GŁOS POKOLENIA W POŁĄCZENIU Z NIEZMIENNĄ KLASYKĄ

Zespół Nirvana zakończył karierę twórczą w 1994 roku. Nigdy nie mieliśmy okazji usłyszeć, jak cudownie łączą się ich piosenki z symfonią. Zapragniesz zaśpiewać swój ulubiony utwór zespołu, gdy poznasz początek swojej ulubionej piosenki z pierwszym "akcentem" smyczków. Różnorodność partii symfonicznych i rockowe brzmienie gitary Kurta tworzą symbiozę, jakby zostały stworzone dla siebie. Jednak projekt Nirvana Symfonicznie po raz pierwszy w historii daje nam możliwość tak unikatowego doświadczenia! Brudne gitary, garażowe brzmienie zespołu rockowego i akademicka dokładność orkiestry tworzą wyjątkową atmosferę, która pozostanie w pamięci na długo!

Na tym koncercie pojawią się nie tylko największe hity Nirvany, takie jak "Smells Like Teen Spirit", "Come As You Are", "Rape Me” czy "In Bloom”. Będzie też wiele muzycznych niespodzianek.

www.n-symphonic.com

Tickets

 • Kategoria 1

  www.n-symphonic.com

  119,00 PLN
  Steuer: VAT inbegriffen
  Ausverkauft
 • Kategoria 2

  www.n-symphonic.com

  109,00 PLN
  Steuer: VAT inbegriffen
  Ausverkauft
 • Kategoria 3

  www.n-symphonic.com

  99,00 PLN
  Steuer: VAT inbegriffen
  Ausverkauft

Diese Veranstaltung teilen

bottom of page