top of page
Muzyka Zespołu Metallica Symfonicznie / Nowy Sącz
Muzyka Zespołu Metallica Symfonicznie / Nowy Sącz

niedz., 14 sie

|

Amfiteatr w Parku Strzeleckim

Muzyka Zespołu Metallica Symfonicznie / Nowy Sącz

Регистрация закрыта
Смотреть другие события

Czas i lokalizacja

14 sie 2022, 20:00

Amfiteatr w Parku Strzeleckim, Ogrodowa, 33-300 Nowy Sącz, Polska

O wydarzeniu

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie – Scream Inc. z orkiestrą w Polsce! Wyjątkowy projekt pod szyldem Muzyka zespołu Metallica symfonicznie z jednym z najlepszych coverbandów Metallica na świecie - Scream Inc., w towarzystwie orkiestry symfonicznej Orion. Na koncertach usłyszymy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na kultowej płycie S&M. Metallica Symfonicznie bilety na koncerty już w sprzedaży!

Zasady bezpieczeństwa 

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wypełnienie oświadczenia uczestnika imprezy.

Scream Inc. 

Powstały w 2008 roku zespół Scream Inc. jest najbardziej znaczącym tribute-bandem z Europy Środkowej. Dowodem na to są  liczne wyprzedane koncerty. Są też pierwszym i jedynym tribute-bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Ich kanał w serwisie Youtube zbiera wysokie oceny i jest chętnie oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Jeden z najbardziej pamiętnych występów Scream Inc. miał miejsce 17 kwietnia 2016 roku w Moskwa Kremlin Palace, gdzie na widowni zasiadło ponad 6 tysięcy osób! Ten show stał się największym w historii koncertem z serii Tribute to Metallica.

Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki - Scream Inc. koncerty Metallica symfonicznie!

Organizatorem trasy jest Piosenka Plus oraz Fantom Media.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page