top of page

Tribute to ADELE

"Masz cudowny głos", powiedziała sama światowa gwiazda Adele, spotykając się osobiście z Stacey Lee w brytyjskim programie telewizyjnym "Adele At The BBC".

Tribute to ADELE
Tribute to ADELE

Czas i lokalizacja

10 lis 2024, 16:00 – 18:00

Sala Koncertowa Radia Wrocław, al. Karkonoska 10, 53-015 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

"Masz cudowny głos", powiedziała sama światowa gwiazda Adele, spotykając się osobiście z Stacey Lee w brytyjskim programie telewizyjnym "Adele At The BBC". Stacey Lee zrobiła wrażenie na Adele i publiczności, jej brzmienie głosu było oszałamiająco podobne do słynnej wokalistki zasiadającej w jury! Obydwie posiadały ten sam lokalny akcent, ponieważ obie dorastały zaledwie kilka metrów od siebie w Tottenhamie, na północnym Londynie!

To będzie najszczerszy i najserdeczniejszy hołd dla niesamowitej wokalistki Adele. Stacey Lee do Polski przyjedzie wraz ze swoją Londyńską grupą najlepszych muzyków - "Someone Like Them”, która swoją karierą muzyczną zapracowała na własne, niepowtarzalne show!

Dotychczasowa droga Adele uczyniła ją największą gwiazdą na planecie! Z internetowej blogerki tworzącej swoje materiały w piwnicy, stała się rekordzistką sprzedaży płyt na całym świecie! Jej albumy sprzedały się w ilości 100 milionów egzemplarzy na całym świecie, a ta liczba ta dotychczas była zarezerwowana głownie dla muzycznych legend z 50-letnimi karierami. Show Stacey Lee poświęcone Adele przenosi nas w podróż przez jej życie muzyczne i osobiste, odkrywając dla nas emocje w subtelnych tekstach Adele. Nie zabraknie żadnego światowego hitu: "Chasing Pavements", "Make You Feel My Love", "Rolling In The Deep", "Someone Like You", "Set Fire To The Rain", "Rumour Has It", "Skyfall" z Jamesa Bonda i oczywiście "Hello"... To Stacey Lee, która po raz kolejny przyjedzie do Polski z jej Londońskim hołdem dla Adele!

Bilety

 • Kat. 3

  139,00 zł
  Wyprzedane
 • Kat. 2

  149,00 zł

  W sprzedaży

 • Kat. 1

  169,00 zł

  W sprzedaży

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page