top of page

Muzyka Zespołu QUEEN Symfonicznie / Bielsko - Biała

Muzyka Zespołu QUEEN Symfonicznie / Bielsko - Biała
Muzyka Zespołu QUEEN Symfonicznie / Bielsko - Biała

Time & Location

10 Nov 2024, 16:00

Bielsko-Biała, Juliusza Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

About the event

10 listopada 2024 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Wrocławia! Repertuar klasyków rocka nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od ponad 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 350 dotychczasowych koncertach pojawiło się ponad 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty, Sebastiana Machalskiego, wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Tickets

 • kat.1

  PLN 179.00
  Sold Out
 • kat.2

  PLN 164.00

  On Sale

 • kat.3

  PLN 149.00
  Sold Out

Share this event

bottom of page