top of page
zak.png

ADELE Tribute from London by Stacey Lee

Booking

TOUR DATES

Video

TOUR DATES

"Masz cudowny głos", powiedziała sama światowa gwiazda Adele, spotykając się osobiście z Stacey Lee w brytyjskim programie telewizyjnym "Adele At The BBC". Stacey Lee zrobiła wrażenie na Adele i publiczności, jej brzmienie głosu było oszałamiająco podobne do słynnej wokalistki zasiadającej w jury! Obydwie posiadały ten sam lokalny akcent, ponieważ obie dorastały zaledwie kilka metrów od siebie w Tottenhamie, na północnym Londynie!

 

To będzie najszczerszy i najserdeczniejszy hołd dla niesamowitej wokalistki Adele. Stacey Lee do Polski przyjedzie wraz ze swoją Londyńską grupą najlepszych muzyków - "Someone Like Them”, która swoją karierą muzyczną zapracowała na własne, niepowtarzalne show!

 

Dotychczasowa droga Adele uczyniła ją największą gwiazdą na planecie! Z internetowej blogerki tworzącej swoje materiały w piwnicy, stała się rekordzistką sprzedaży płyt na całym świecie! Jej albumy sprzedały się w ilości 100 milionów egzemplarzy na całym świecie, a ta liczba ta dotychczas była zarezerwowana głownie dla muzycznych legend z 50-letnimi karierami. Show Stacey Lee poświęcone Adele przenosi nas w podróż przez jej życie muzyczne i osobiste, odkrywając dla nas emocje w subtelnych tekstach Adele. Nie zabraknie żadnego światowego hitu: "Chasing Pavements", "Make You Feel My Love", "Rolling In The Deep", "Someone Like You", "Set Fire To The Rain", "Rumour Has It", "Skyfall" z Jamesa Bonda i oczywiście "Hello"... To Stacey Lee, która po raz kolejny przyjedzie do Polski z jej Londońskim hołdem dla Adele!
 

VIDEO

bottom of page